Опуштете се во Разлог оваа зима (28.12 - 31.03.2018)! До 51% попуст на ноќевање со појадок или со појадок и вечера во студио или еднособен апартман во Хотел 3 Mountains 3*

РАСПРОДАДЕНО

Опуштете се во Разлог оваа зима (28.12 - 31.03.2018)! До 51% попуст на ноќевање со појадок или со појадок и вечера во студио или еднособен апартман во Хотел 3 Mountains 3*

Цена

1,364 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,356 ден.

Попуст

42%

Заштеда

992 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 96

 • Str. Stolovatets 7, Razlog, Bulgaria Razlog

 • +359888805993

 • reservations@3-mountains.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање во студио или еднособен апартман по избор:

 • Ноќевање со појадок, цена: 2356 ден. (38 еур) 1364 ден. (22 еур)
 • Ноќевање со појадок и вечера, цена: 3410 ден. (55 еур) 1674 ден. (27 еур)

Во цената е вклучено:

 • Неограничен пристап до интернет во хотелот лоби бар
 • Базен со минерална вода
 • Класична сауна, солена сауна, парна бања, шок туш и кофа
 • 24-часовен чуван паркинг во дворот на комплексот
 • Игри (картони за играње, табла, шах, итн.)
 • Електричен котел, фен за коса (се подигаат од рецепцијата на хотелот)
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2018 до 31.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За резервација на двокреветна соба, потребно е да престојуваат две лица, односно да се купат 2 купони
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сместувањето е во студио или едноспален апартман
 • За прво дете до 6.99 години сместувањето е бесплатно 
 • За две деца до 6.99 години се доплаќа 7.5 евра за ноќевање со појадок, а 10 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За дете од 7 до 11.99 години се доплаќа 7.5 евра за ноќевање со појадок, а 10 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За трето возрасно лице се доплаќа 15 евра за ноќевање со појадок, а 20 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За сместување во Single студио се доплаќа 35 евра за ноќевање со појадок, а 40 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel 3 Mountains е сместен во Разлог, на 1.5 км од Кулиното ски-центарот во Разлог и на околу 6 км од ски центарот Банско. Нуди вистински планински одмор со поглед на Пирин и Родоп планина. 

Хотелот располага со простран спа центар на две нивоа со површина од 600м2 кој располага со внатрешен базен со минерлани води и остананти спа активности (парна бања, сауна, фитнес опрема и сл). Секоја од собите располага со LCD TV, бања, тераса уредени во алпски стил.

Дополнителни услуги во хотелот кои можете да ги користите со доплата:

 • Наметка и папучи
 • Пинг понг, билјард и велосипеди
 • Масажи, СПА терапии, лимфна дренажа
 • Мултифункционално спортско игралиште: тенис, мини фудбал, одбојка, кошарка, бадминтон
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ