3 ја следат оваа компанија


- 40%

30 дневен пакет за деноноќно забрзан метаболизам и подобар сон

3996 ден.

2397 ден.

Опис

30 дневен пакет за забрзување на метаболизмот во текот на денот и ноќта и за подобар сон!


30 дневен пакет кој содржи тандем чаеви Daily Kick и Sleep Tight кои даваат енергија и го забрзуваат метаболизмот во текот на денот и ноќта, и 3 пијалоци Night Burner кои помагаат за заспивање и за топење масти додека спиете!

 

Daily Kick Tea & Sleep Tight Tea – Потребното дуо за стимулирање на метаболизмот и топење на маснотиите, за чистење на организмот и енергија во текот на денот и релаксирање навечер!

 • Отстранува надуеност
 • Помага да се елиминираат токсините од телото
 • Дава повеќе енергија и помага при вежбање
 • Помага да се постигне рамен стомак и да се намали обемот на колкот
 • Релаксира пред спиење и овозможува побрз сон
 • Можат да пијат трудници и доилки

КАКО ДЕЛУВА?

Со пакетот чај TummyTox ќе бидете подготвени за нов почеток. Билните чаеви ќе го зајакнат вашиот метаболизам, исфрлаат токсини од вашето тело и поттикнат топење на вишокот маснотии.

Daily Kick Tea

Чај со кој ќе ги користите вашите сопствени масни наслаги за енергија.

Мешавината од Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња и ким ви дава енергија, ја намалува подуеноста и го започнува метаболизмот. Дозволете Daily Kick Tea да стане дел од вашиот секојдневен утрински ритуал.

Sleep Tight Tea

Чај кој ви помага за подобар сон и воедено го чисти вашето тело додека спиете.

Супер состојките (кора од портокал, нане, лимонова трева, лисја од маточина и хоп) ќе му помогнат на вашето тело да се одмори, прочисти и регенерира во текот на ноќта и да ве подготви за нов ден – без стрес.

 

Night Burner Drink – неодолив пијалок кој помага за забрзување на согорувањето на мастите, го подобрува спиењето но и да го намалува апетитот доцна во ноќта!

 • Помага во забрзување на природниот процес на согорување на маснотиите
 • Помага да се намали гладта во вечерните часови
 • Помага при ноќно обновување на црниот дроб и го стимулира варењето
 • Не го нарушува сонот, помага за релаксација и го подобрува спиењето

КАКО ФУНКЦИОНИРА?

Гарцинија Камбоџа помага на телото да се ослбоди од вишокот килограми побрзо!

Night Burner INTENSE содржи 800 мг чиста Гарцинија Камбоџа, што помага при намалување на гладот, согорува повеќе маснотии и помага да ги стопите вишокот килограми побрзо!

Овој вкусен пијалок помогна и во подобрување на спиењето. Докажано е дека длабокиот сон има корисни ефекти врз природното слабеење, не само затоа што добро одмореното тело согорува маснотии полесно, туку затоа што луѓето кои имаат квалитетен сон избираат помалку калорични јадења.

Со овој пијалок можете да ја намалите гладта во текот на ноќта и желбата да се упатите кон фрижидерот. Без грицки доцна во ноќта, полесно ќе заспиете, но што е уште повеќе, нема да ги саботирате сите ваши дневни напори за слабеење.

Night Burner Drink исто така ќе ви помогне да се грижите за црниот дроб. Црниот дроб му помага на метаболизамот при согорување на маснотиите. Последиците од преоптоварен црн дроб кој не е во состојба добро да ги изврши сите свои задачи се манифестираат на нашите тела порано отколку подоцна. Според најновите студии, околу 40% од популацијата страда од замастен црн дроб – последователниот пораст на дебелината секако не е случајност.

Night Burner Drink со одличен вкус на лајм ќе ви помогне да го намалите вашиот вечерен апетит, ќе ви помогне да спиете подобро и да согорувате повеќе маснотии!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.