- 30%

30% попуст на магични чаши во Crafts.mk

400 ден.

280 ден.

Преостанато време

Купени:

2
Катeгории:

 • Ул. Есенинова бр. 2B, Кисела Вода

  Одведи ме таму

  075300838

  contact@crafts.mk

Опис

 • Капацитет: 320 мл

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот може да се искористи до 25.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Потребно е фотографијата или дизајнот кој го посакувате за принт, заедно со купоните да ги испратите на меил
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.