30% попуст на мотор со полнење 8916 + бесплатна достава во вредност од 6000 ден. по цена од 4229 ден.

6000 ден.

4229 ден.

Преостанато време

 • ул. Егејска бр.4

  Одведи ме таму

  046254389

  info@biserimport.mk

Опис

Карактеристики на производот:

 • Две бои: бела и црвена
 • Два мотори
 • Еден акумулатор 6V 7AH
 • Една брзина
 • Usb, radio, sd-card
 • Наменет за возраст до 6 год.
 • Лед светла
 • Максимална тежина: 30 кг.

УСЛОВИ:

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.