30% попуст на повеќенаменски нож/клешта Gerber 31-000749 во вредност од 4340 ден. по цена од 3038 ден.

4340 ден.

3038 ден.

Остануваат:

66
  • Ул.16та Македонска Бригада бр.10/4

    Одведи ме таму

    023171111

    sales@domestic-miele.mk

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Мулти алатка од брендот GERBER-Fiskars, со потпис од Bear Grylls.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Miele Macedonia". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Miele Macedonia" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.