- 30%

30% попуст на сет од две чаши Aino Alto 33 dcl во боја по избор во вредност од 1390 ден. по цена од 973 ден.

1390 ден.

973 ден.

Боја е задолжително поле!

Остануваат:

12
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Сет од две чаши Aino Alto 33 dcl во боја по избор

  • Сина
  • Зелена
  • Сива
  • Светло сина
  • Светло зелена

 

Чаши од престижниот бренд Iittala

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Miele Macedonia". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Miele Macedonia" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.