30% попуст на сет од две универзални чаши LEMPI во боја по избор во вредност од 1800 ден. по цена од 1862 ден.

1800 ден.

1260 ден.

Боја е задолжително поле!

Остануваат:

12
 • Ул.16та Македонска Бригада бр.10/4

  Одведи ме таму

  023171111

  sales@domestic-miele.mk

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Сет од две универзални чаши LEMPI 

 • Виолетова
 • Светло сина

Чаши од престижниот бренд Iittala

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Miele Macedonia". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Miele Macedonia" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.