- 30%

30% Сложувалка срце од Лука График

380 ден.

265 ден.

Преостанато време

Катeгории:

 • 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  077 633 413

  lukagraffix@gmail.com

Опис

Сложувалка во форма на срце

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 18.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Посакуваниот дизајн потребно е да го испратите како фотографија на е-маил или на facebook страната на Luka Graffix
 • Препорачливо е сликите да бидат со висок квалитет
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.09.2019 до 31.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.