13 ја следат оваа компанија


- 45%

Outlet цена на Scholl WET & DRY апарат за стругање пети + бесплатна достава

2199 ден.

1199 ден.

Преостанато време

Купени:

4
Катeгории:

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

SCHOLL WET & DRY за влажно и суво користење

се полни на полнач, се користи безжична.

Може да се користи во сува и мокра средина, па дури и во бањата или во туш.

Се одликува со специјално дизајнирана глава за употреба на сува или влажна кожа

која веднаш ја отстранува цврстата кожа од стапалата.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.