40% попуст на WiFi паметен приклучок за контрола на електричните уреди во вашиот дом

1990 ден.

1200 ден.

Купени:

4
 • Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  071 307 803

  info@midas.mk

Опис

Ве мачат прашања како – Дали ја исклучив пеглата? Дали ја исклучив греалката? Кога ќе пристигнам на работа ќе ми биде ладно, сакам да можев да го вклучам греењето однапред?

WiFi паметен приклучок за контрола на електричните уреди во вашиот дом

Производот е наменет за контролирање на штекерите во вашиот дом, односно уредите кои што се приклучени на нив, преку вашиот мобилен телефон, користејќи ја вашата WiFi мрежа.

Карактеристики на производот:

 • Влезен напон: 220-240V
 • Максимална моќност: 2200W (10A)
 • Wi-Fi: 2.4GHz 802. llb/g/n,
 • Боја: бела

Начин на употреба:

 • Инсталирајте ја бесплатната апликација BrightFun на вашиот мобилен телефон
 • Креирајте профил по упатствата на апликацијата
 • Приклучете го уредот во штекерот
 • Притиснете го копчето додека не почне да трепка
 • Во апликацијата додададете уред и лозинка на WiFi мрежата.
 • Уредот се сетира и ќе се појави во апликацијата

УСЛОВИ:

 • Производот може да го подигнете во "Фото Студио - Moby Art " во Веро – Тафталиџе, секој ден од 11 до 21 часот
 • Доколку сакате достава на производот низ цела Македонија потребна е доплата од 100 денари кои се наплаќаат од страна на карго експрес.
 • За достава потребно е да испратите e-mail до Мидас Премиум со следновите податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон на info@midas.mk.
 • Купонот можете да го искористите до 15.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.