42 ја следат оваа компанија


- 35%

35% FUNNY FURRIES Кокошка плишана што се смее

600 ден.

390 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Препорачана возраст: 1-3 години
 • Висина: 25 cm
 • Батерии: 3- LR6/AA
 • Батериите се вклучени во пакувањто

Плишана играчка-Кокошка FUNNY FURRIES, која гласно се смее, кукурика и се движи кога ќе и ја стиснете раката. Нејзиното смеење и движење се толку смешни и интересни, што ќе се смеете цело време.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.