39 ја следат оваа компанија


- 34%

33% FROZEN Детски синтисајзер

1500 ден.

990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на пакувањето: 50x33x9cm
 • Препорачана возраст: +3
 • Работи на батерии: 4 LR6
 • Боја: Виолетова
 • Полифонична клавијатура со звучни ефекти
 • Контрола на гласот и 6 различни звукови
 • Функции: снимање и преслушување на своите композиции

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.