39 ја следат оваа компанија


- 35%

35% Играчка на влечење музички слон ELLE

600 ден.

390 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: 22 x 18 x 8 cm
 • Препорачана возраст: 0-12 месеци

Шарената музичка играчка слоница ELLE може да се закачи на бебешка количка или креветче.Има шарени бои кои ќе го привлечат вниманието на вашето бебе.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.