42 ја следат оваа компанија


- 34%

33% Konzola AR Automatic Gun Детска пушка

1500 ден.

990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Поддржува Android и iOS
 • Се поврзува со апликација на вашиот мобилен телефон преку Bluetooth
 • Понудени се 40 игри
 • Материјал: Пластика
 • Препорачана возраст: 8+

Konzola AR Automatic Gun е игра која ви обвозможува да имате интерактивна и динамична забава, можете да се движите наоколу и да се чувствувате како да сте на вистинско бојно поле.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.