42 ја следат оваа компанија


- 34%

33% Konzola AR Space Gun Детска пушка

1500 ден.

990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: 43.50 cm x 18.5 cm x 4 cm
 • Поддржува Android и iOS
 • Се поврзува со апликација на вашиот мобилен телефон преку Bluetooth
 • Понудени се 40 игри
 • Материјал: Пластика
 • Препорачана возраст: 8+

Со Konzola AR Space Gun претворете ја просторијата во која што се наоѓате во борбено поле преку соодветна апликација за вашиот паметен телефон. Играта е реална, интерактивна, динамична и забавна.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.