42 ја следат оваа компанија


- 34%

33% WESTERN EXPRESS Воз на батерии со 5 вагона

1500 ден.

990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на пакувањето: 68. 5 cm x 8 cm x 42 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 9.3 kg
 • Препорачана возраст: 3+
 • Пакувањето содржи: Воз со локомотива, 5 вагони и станица
 • Должина на шините: 420 cm (133 cm x 74 cm)
 • Работи на батерии: 2 AA
 • Звук и светлина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.