35% попуст на потрет, фотографија или лого пресликани на дрво во димензија по избор

650 ден.

423 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

4

Опис

Изработка и префрлање на вашите омилени фотографии, портрети и логоа на дрвена површина во различни димензии. 

Одлична можност за подарок или репрезентативен материјал за вашата компанија.

Сликите се изработени со посебна техника на горење на дрво. Резултатот е неверојатен.

УСЛОВИ:

  • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • По купување на купонот сликата или идејното решение да се испрати на е-мајл по што ке следи изработката.
  • Бесплатна достава во Град Скопје
  • Достава низ Македонија со доплата по Карго
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.