- 35%

35% попуст на трицикл 8930 + бесплатна достава во вредност од 1800 ден. по цена од 1170 ден.

1800 ден.

1170 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ул. Егејска бр.4

  Одведи ме таму

  046254389

  info@biserimport.mk

Опис

Димензии: 70 d x 47 s x 55 v

УСЛОВИ:

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.