- 27%

36% попуст на калорифер Iskra FH06 со 2 години гаранција + бесплатна достава од Крусел во вредност од 1099 ден по цена од 799 ден.

1099 ден.

799 ден.

Купени:

6
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

 • Напон : 220V-240V~50/60Hz
 • Јачина: 1800W-2000W
 • Јачина 1: 1000W
 • Јачина 2: 2000W
 • 3 функции: ладно топло и вентилирање
 • Функција чување на топлина
 • Tерничка заштита
 • Термостат
 • Индикатор
 • Пакување и амбалажа
 • Димензии на кутија (v mm): 570 (V) x 405 (ш) x 280 (д)
 • Нето тежина: 6,6 kg
 • Бруто тежина: 7,6 kg

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.