Купон од 199 ден со кој добивате 30% попуст на 360° виртуелната прошетка низ вашиот локал или деловен објект + поставување на Google и Google Maps од 360 VR Photographer

Цена

199 ден.

Добивате

Купон од 199 ден со кој добивате 30% попуст на 360° виртуелната прошетка низ вашиот локал или деловен објект + негово поставување на Google и Google Maps

Примери на изработени виртуелни тури:

*Редовната цена на виртуелната тура започнува од 5000 ден. за до 50м2, па нагоре зависно од квадратурата и припремата.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 31.08.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред да го купите купонот задолжително е да се јавите на телефон 079-294-236 и да се информирате за цената на вашата услуга и да го резервирате вашиот термин.
  • Цената важи за регионот на Скопје. За надвор од Скопје се доплаќа 1500 денари директно на фотографот.

Опис

360° виртуелната прошетка ви овозможува да го поставите вашиот хотел, ресторан или друга деловна активност на Google и Google Maps и можете да освоите многу нови клиенти.
Ова е корисничко искуство, брзо пренесување на Вашите клиенти на вашата веб страница или профил на социјалните мрежи 24 часа на ден, 7 дена во неделата, 365 дена во годината. Освен во Google и Google Maps, 360° виртуелната прошетката може да биде додадена и на вебсајт, Facebook, во профилот во сајтoви за групно купување, во туроператорски сајтoви и во други. Реално, 360° виртуелната прошетка може да биде поставена речиси на сите сајтови во кои го претставувате вашиот објект на интернет.
 
Примери на изработени виртуелни тури:
360° виртуелната прошетка е најбрзиот и најспектакуларниот начин да го презентирате вашиот бизнис на потенцијални клиенти.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.