39 ја следат оваа компанија


- 37%

37% попуст на сет за убавина 5 во 1 Find Back QL

1900 ден.

1190 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 5 додатоци (масажер, епилатор, остранувач на калус, четка и пилинг за пети)
 • Лесно ракување
 • Совршен за патување
 • Масажа за лице
 • Ергономска рачка за максимална удобност
 • Напојување: 110-240V
 • Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојување
 • Упатство за употреба

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.