42 ја следат оваа компанија


- 39%

38% HIGH SPEED EXPRESS TRAIN Воз на батерии

1300 ден.

790 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Должина на шините: 133 cm
 • Потребни батерии: 2 AA
 • Пакувањето содржи: Локомотива, 2 Вагона и Станица
 • Звучни и светлосни ефекти
 • Препорачана возраст: 3+
 • Димензии на пакувањето: 59.6 cm x 6 cm x 36 cm
 • Возот се движи во две насоки (напред и назад)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.