13 ја следат оваа компанија


- 38%

38% попуст на Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух + бесплатна достава

10490 ден.

6490 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

1
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Технички карактеристики

 • Тип на апарат: Прочистувач на воздух
 • OPTIAIR 203M
 • Тајмер: Дигитален
 • LCD: LCD дисплеј
 • Јонизатор
 • Турбо режим на работа
 • Индикатор за чистење на филтерот
 • Боја: Бела
 • Површина на просторот: 20 m2
 • Димензии (ШxВxД): 32,5 × 50 × 17,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 58 × 22,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 5,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 6,6 kg
 • Осигурувач: 10 A

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.