- 39%

39% Друштвена игра SPIN TO SING

1300 ден.

790 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Препорачана возраст: 8 +
 • Пакувањето содржи:
 • Ротирачки држач со држач за микрофон и мобилен телефон
 • Картички со дополнителни задачи

Социјалната игра Spin to Sing е забавна игра за пеење, каде што играчите ќе можат да го покажат својот талент за пеење во полн сјај. Веруваме дека пејачките ѕвезди ќе уживаат во можноста да ги направаат своите најдобри селфи фотографии додека пеат, што можат да ги споделат со своите пријатели на социјалните мрежи. Играта работи со помош на апликацијата SPIN TO SING која треба да се инсталира на својот паметен телефон. Ротирајте го микрофонот за да изберете кој е вашиот ред да пее, а потоа одберете песна што ќе ја пуштите од вашиот паметен телефон. После секој настап,соиграчите го оценуваат играчот кој пееше, а победник на играта е играчот кој собрал најмногу поени. Вашите претстави за пеење дополнително ќе ги зачинат картичките за задачи и до 6 играчи можат да ја играат играта.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.