39 ја следат оваа компанија


- 39%

39% попуст на машинка за отстранување црнки XN

1300 ден.

790 ден.

Преостанато време

Купени:

11
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел XN-8030
 • Моќност: 0.7 w
 • Teжина: 155г
 • Капацитет на батерија: 1000MA
 • Полнење на батерија: 1.5 часа

Производот содржи:

 • 4 вакумски делови за отстранување на црнки
 • 1 апарат
 • 1 USB кабел за полнење
 • 1 упатство за употреба

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.