6 ја следат оваа компанија


Диносаурус 3Д Сложувалка (60 x 30 cm)

1350 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Љубо Божиноски - Пиш 60, Tetovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 370 929

  info@plg.mk

Опис

Друштвена 3Д Сложувалка идеална за развивање на моторички способности, просторно ориентирање и креативност!

 • Диносаурус со димензии 60x30 сантиметри
 • Изработен од дрво со дебелина од 4мм

Се користи и како озонер поради високото впивање на етерични масла (доволни се неколку капки).

*Етерични масла не се вклучени! 

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

“ПЛГ” e компанија која е формирана во средината на на 2010-та година со цел да понуди на пазарот квалитетни решенија во областа на внатрешното и надворешното рекламирање.

Со нашиот високо обучен персонал, квалитетот во работата и коректноста спрема нашите клиенти спремни сме да ја направиме секоја ваша идеа реалност. 

Нашиот искусен и креативен тим од дизајнери, графички инженери е посветен на обезбедување на врвен квалитет на услуги од самото почнување на проектот до неговото завршување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.