40% попуст на Unique Smile професионален сет за избелување на заби

4990 ден.

2990 ден.

Купени:

1
 • Orce Nikolov 190

  Одведи ме таму

  023246442,070371842

  info@aseanaroyalspa.eu.mk

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Unique Smile професионален сет за белеење заби:

 • Спакуван во модерна кутија
 • 3 гелови во пенкалца за апликација
 • 1 силиконска зделичка со LED лампа за професионално белеење
 • УСБ адаптер за адаптер

Блескавата насмевка што ја гледаме кај холивудските ѕвезди е посакувана од многумина. Но, да не се лажеме, таа белина не може да се постигне само преку добра орална хигиена. Потребно е професионално избелување кое чини многу пари, а и не е долготрајно. Со Unique Smile професионалниот сет за белеење заби денес тоа е можно веќе после првиот третман од 8-16 минути

Како да го користите Unique Smile сетот за избелување на заби?

 • Исчеткајте ги забите и исушете ги со сува крпа пред да го нанесете гелот на забите од Unique Smile професионалниот сетот за белеење заби
 • Нежно нанесете од гелот од пенкалото за белеење на забите избегнувајки да ставите на непцата
 • Смејте се се додека не ја ставите силиконската здела со лампата ( доколку не се смеете со усните ќе го избришете гелот)
 • За најдобри резултати направете сесии по 8-16 минути на секој 5-7 дена со Unique Smile професионалниот сет за белеење заби
 • Доколку имате некоја нелагодност во устата направете пауза од неколку дена

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.