- 40%

40% попуст на женски парфем Rose Noir од Cosmos Hair Shop

390 ден.

234 ден.

Купени:

3
 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Парфемот е уникатен моден додаток и препознатлив мирис за секој поединец.Парфемот ја акцентира индивидуалноста и зборува многу за лицето што го користи. Одберете парфем по ваш вкус и уживајте во заводливите мириси!

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2019 до 25.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.