- 41%

41% попуст на четка за надворешна употреба Hurricane Muscle Scrubber

2000 ден.

1190 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Чистете со еден допир на копчето
 • 500 вртежи во минута
 • Исчистете од најмала до најголема површина
 • Безжичен производ со батерија што се полни
 • 3 различни глави за чистење
 • Може да се користи со средства за чистење
 • Одлична е за чистење на плочки,надворешен мебел,кола,огради,надворешни дрвени подлоги без да имате болки во грбот.
 • Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење
 • Супер четката за чистење е лесна за употреба и одржување. Кога ќе завршите со чистењето, може да ја нанесете четката во водата и исплакнете ја
 • Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.