- 42%

42% попуст на апарат за коса и лице со пареа од Super Ortho

3540 ден.

2070 ден.

Преостанато време

Остануваат:

3
Катeгории:

 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Опис

Апарат за лице и коса со пареа

Овој апарат дизајниран за домашна употреба, со помош на распрскувачот има функција да генерира озон со цел да ја зголеми апсорбцијата на хранливи материи во скалпот. Превенира од појава на првут и други состојби на кожата, ја стерилизира и избелува кожата, ја подобрува циркулацијата на крвта и метаболизмот. Освен за третман на коса може да се користи и за третман за лице, со тоа што генерира топла пареа.

Има можност и за употреба на хербални лекови и етерични масла кои со ширењето на пареата делуваат максимално релаксирачки и Ве опуштаат.

 • Компактен дизајн
 • Делува смирувачки на проблематична кожа
 • Одличен за третирање на пори и сува кожа
 • Ја освежува оштетената коса давајќи и природен изглед
 • Обезбедува хранливи состојки за нега на косата

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 19.04.2019 до 19.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.