За мазна и свилена кожа! До 46% попуст на депилација на нозе и интима по избор: ладна депилација или топла со Italwax 3D восок во салон за убавина Студио Мисс

Цена од

190 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

350 ден.

Попуст

46%

Заштеда

160 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 24

 • Ул. Венијамин Манџуковски 24-3/1, Скопје

  Одведи ме таму

  2 460 026

  szarioska@gmail.com

Добивате

Депилација на нозе и интима по избор

Опции на понудата:

Топла депилација на нозе и интима со Italwax 3D восок 350 ден. 190 ден.
Ладна депилација на нозе и интима со восок за една употреба 450 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 16.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Понудата важи само за жени.

Опис

Доколку сакате да се разубавите и релаксирате, посетете го салонот за убавина Мисс. Со правилна комбинација на врвна козметичка технологија и високо стручен тим, ќе излезете среќни, насмеани и полни со самодоверба. Најдете време за себе!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.