1 ја следи оваа компанија


- 20%

48H GOLD Женшен КАФЕ

400 ден.

320 ден.

Опис

СОСТОЈКИ:

 • Шеќер (44%)
 • Избелувач за кафе (41%)
 • Полно растително масло
 • Стабилизатор (ди, Натриум)
 • Казеинат
 • Емулгатор (моно и масни киселини) (силициум, диоксид),
 • Боја (бета каротен
 • Инстант кафе (13,3%)
 • Екстракт од Женшен(1,0%)

*Во женшен, односот на гинсенозиди (активна супстанција) е 0,3%. 100 ml 48 HOURS GOLD ИНСТАНТ КАФЕ СО ГИНСЕНГ содржи 1,3 mg гинсенозиди. Содржи 6,2 mg гинсенозиди во 1 парче (20 g).

Големина на порција

20 g / порција

100 g

Парче

По порција

По100 g

Енергија

377,4 kj / 90 kcal

1887 kj / 450 kcal

Вкупно маснотии

2 g

10 g

Заситени масти

1,9 g

9,5 g

Јаглехидрати

17,22 g

86,1 g

Од кој шеќер

16,4 g

82 g

Протеини

0,78 g

3,9 g

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • Испораката на сите нивни производи под таа сума, изнесува 135 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 074 244 068
 • Види ја продавницата на "48 HOURS GOLD& NITROMAX" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "48 HOURS GOLD - NITROMAX"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 5 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.