16 ја следат оваа компанија


- 5%

Solac LV1451 ECOgenic PRO чистач на пареа + бесплатна достава

5999 ден.

5699 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Пареата ефикасно и сигурно ја отстранува најупорната нечистотија, со чистачот на пареа ECOgenic PRO темелно ќе исчистите прозорци, тапацир, завеси, автомобилски седишта, бањи, кујни, плочки и сè што сакате да го дезинфицирате до 99%. Најпрофесионално, брзо чистење со најуспешни резултати.

Со моќност од 1400W,  притисок од 4 бари и максимална безбедност со системот „Comfort Safety“, и проток од 35g / min.

Комплетно еколошко чистење, со чистачот на пареа ECOgenic PRO нема да треба да користите никакви хемикалии за чистење, со пареа ќе биде доволно ефикасно да ги отстраните дамките и нечистотијата, истовремено да ги елиминирате сите видови алергени и бактерии. Ги спречува остатоците од алергени да се формираат на исчистените површини и обезбедува безбедно опкружување за деца кои страдаат од алергија.

Заштедете време и откријте го најефикасниот начин за чистење. ECOgenic PRO е подготвена за само 2 минути и има 6m радиус на дејство, ергономска рачка, одлични карактеристики за максимална брзина и ефикасност.

Со 14 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  3 кружни четки, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, 2 подни крпи и флексибилно црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини. Има и транспортна торба, за полесно складирање. За максимална безбедност, има тројно безбедносен систем кој гарантира најудобна, практична и безбедна употреба на машината за чистење на пареа ECOgenic PRO. Покрај тоа има и соодветно светло за индикатор за ниво на притисок и систем против капење.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.