50% попуст на компресивни чорапи и хулахопки по избор од Super Ortho

1000 ден.

500 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Сите цени на производите може да ги погледнете во делот Опис

Опции на понудата:

Ултра комфорни хулахопки со компресија 2,500 ден. 1,250 ден.
Класични доколенки со компресија 1,100 ден. 550 ден.
Класични надколенки со компресија 1,550 ден. 775 ден.
Чорапи со компресија за мажи 1,000 ден. 500 ден.
Атлетски чорапи со компресија 20-30 mm 1,650 ден. 825 ден.
Атлетски чорапи со компресија 15-20 mm 1,400 ден. 700 ден.
Атлетски чорапи со компресија 20-30 mm 1,400 ден. 700 ден.
Атлетски чорапи со компресија 15-20 mm 1,650 ден. 825 ден.
Кратки чорапи со компресија 20-30 mm 1,050 ден. 525 ден.
Кратки чорапи со компресија 15-20 mm 1,050 ден. 525 ден.

Опис

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.

 • Квалитетен и еластичен материјал со 4 насочен истегнувач за совршено и удобно приспособување
 • Појачана структура во пределот на прстите и петата
 • Меки и мазни при допир со кожа за дополнителна удобност.

Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 10.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.