- 50%

50% попуст на MP3 плејер/USB flash диск/читач на картички од Нитро Компјутери

400 ден.

199 ден.

Купени:

2
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374; 02 25 53 472; 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Минијатурен MP3 плејер/USB flash диск/читач на картички

Опис

Со вметнување на microSD картичка можете да ги слушате песните од неа. Може да се користи и како USB flash диск за читање или запишување на картичката.

За Ваше задоволство или предлог за подарок.

Плејерот има:

 • штипка за закачување на облека, ташна
 • копче за вклучување/исклучување
 • приклучок за слушалки
 • слот за MicroSD мемориска картичка
 • Micro USB порт
 • кружно копче-џојстик, за песна напред, назад, пуштање/паузирање/стопирање на музиката, засилување и намалување на гласноста на звукот

Пакување: проѕирна пластична кутија за подарок

Кутијата содржи:

 • минијатурен MP3 плејер со интересен дизајн
 • квалитетни стерео слушалки за во уво
 • USB-Micro USB кабел за поврзување со компјутер, за снимање или читање на картичката или полнење

Боја: металик златно-зелена

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.