- 50%

50% попуст на црно-бел портрет во рамка по избор од ЗАРТ Уметност и дизајн

1300 ден.

650 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

3
 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Црно-бел портрет во рамка по избор:

 • Портрет А4 со еден лик, цена: 1300 ден. 650 ден.
 • Портрет А4 со два лика, цена: 1900 ден. 950 ден.
 • Портрет А3 со еден лик, цена: 2100 ден. 1050 ден.
 • Портрет А3 со два лика, цена: 3300 ден. 1650 ден.

*За портрет во боја се доплаќа 150 денари по лик при подигнувањето

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.06.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За додатни елементи на сликата се доплаќа 300-700 денари (зависно од елементите) при подигнувањето во договор со уметникот.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.