50% попуст на стегач или стабилизатор по избор за колено од Super Ortho

580 ден.

290 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

3
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Сите цени на производите може да ги погледнете во делот Опис

Опции на понудата:

Атлетски стегач за колено со отвор 870 ден. 435 ден.
Бамбусов стегач за колено 660 ден. 330 ден.
Еластичен стегач за колено со компресија 650 ден. 325 ден.
Стабилизатор за колено 1,660 ден. 830 ден.
Стабилизатор за колено неопрен со спирални шини 1,330 ден. 665 ден.
Стабилизатор за колено перфориран неопрен 3,500 ден. 1,750 ден.
Стабилизатор за колено - перфориран неопрен 1,990 ден. 995 ден.
Стегач за колено со заштитно перниче 900 ден. 450 ден.
Стегач за колено со заштитно перниче 1 1,440 ден. 720 ден.
Стабилизатор за колено со метални шини 2,200 ден. 1,100 ден.
Стабилизатор за колено со РОМ апарат 4,900 ден. 2,450 ден.
Стегач за подколено 580 ден. 290 ден.
Стегач за колено со отвор 1,270 ден. 635 ден.

Опис

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 10.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.