13 ја следат оваа компанија


- 50%

50% попуст на Tristar HD-2333 Travel фен + бесплатна достава

999 ден.

499 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

1
Катeгории:

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 

 • Достапен во сива боја
 • Долг кабел, гајка за закачување,
 • тело од високо квалитетна пластика.
 • Моќност: 1200W,
 • 2 променливи брзини,
 • Рачка на преклопување,
 • Компактен,
 • Јамка за закачување,
 • Лесен и тивок
 • 1 година гаранција

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.