600W стапчест миксер со метална нога BOSCH + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 4800 ден. по цена од 4599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

600W стапчест миксер со метална нога BOSCH + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 4800 ден. по цена од 4599 ден.

Цена

4,599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,800 ден.

Попуст

4%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

600W стапчест миксер со метална нога BOSCH

 • Модел 2016
 • Сецко
 • Сад за мерење 0.7l
 • Mаталка
 • 2 години гаранција

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: BOSCH MSM6615
 • Јачина:600W
 • Супер тивок и со ниски вибрации
 • Турбо копче
 • Нога за матење од не рѓосувачки челик
 • Нож со 4 оштрици
 • Со отстранлив нож и капак
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ