67% сребрено ланче со изгравирано име (збор) на сребрена жица + бесплатна достава од JAMCRAFT

700 ден.

325 ден.

Купени:

10

Опис

Елегантно и женствено ланче со едноставен и деликатен дизајн. Ланчињата се прават по нарачка.
Секое ланче е уникатно и со големо внимание изработено.
Може да се “напише” име или било кој збор како на пр. Love, Live, Hope, Faith, Laugh, Trust, Peace, Joy и други. Името/зборот може да биде до 9 букви долг. Ако сакате на крајот од името/зборот да има срце или виолински клуч посочете го тоа кога ќе ја направите нарачката.

УСЛОВИ

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна нарачка по телефон или е-маил најмалку 2 дена однапред
  • По купување на купонот контактирајте со компанијата за да оставите информации за доставата
  • Името/зборот може да од најмногу 9 букви
  • Ако сакате на крајот од името/зборот да има срце или виолински клуч посочете го тоа кога ќе ја направите нарачката
  • Купонот можете да го искористите до 20.03.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.