Експресна нега за вашиот автомобил во 7 минути! 41% попуст на машинско надворешно перење на автомобил во автоперална 7 Minute Carwash во вредност од 150 ден. по цена од 89 ден.

Цена

89 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

Купени: 33

  • Индустриска зона Пинтија б.б

    Одведи ме таму

    075 328 688

Добивате

Машинско надворешно перење на автомобил

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.09.2019 до 31.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

7 minute carwash  е новоотворена автоперална која се наоѓа во населбата Пинтија во склоп на бензинската пумпа на Макпетрол 

Возилата се перат машински, се заштитуваат со восок и машински се сушат и сето тоа само за 7 минути.

Ве очекуваме!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.