Летно уживање и релаксација во Банско (01.07 - 15.09.2019)! 55% попуст на ноќевање, ноќевање со појадок или вечера + СПА по избор во 7 Pools SPA & Apartments

Цена од

1302 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2914 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1612 ден.
 • 7 POOLS SPA, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 878 188

  marketing@bansko7pools.com

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во еднокреветен апартман или двокреветен мазонет по избор

Опции на понудата:

Ноќевање 2,914 ден. (47 еур)
1,302 ден. (21 еур)
Ноќевање + СПА 3,596 ден. (58 еур)
1,612 ден. (26 еур)
ВВ ноќевање + СПА 4,278 ден. (69 еур)
1,922 ден. (31 еур)
НВ ноќевање + СПА 5,642 ден. (91 еур)
2,542 ден. (41 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање: WiFi, паркинг (до исполнети капацитети), туристичка такса и 9% ДДВ
 • Ноќевање + СПА, ВВ ноќевање + СПА, НВ ноќевање + СПА во зона 1: внатрешен и отворен базен за возрасни, внатрешен и отворен детски базен, шезлонги, џакузи, чадори, фитнес, сауна, релакс зона Wi-Fi, паркинг (според исполнети капацитети), осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ.
 • Мини - фудбалско игралиште, кошарка, одбојка, бадминтон

*За време на викенд потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 15.09.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи за време на Jazz Fest Bansko и Септемвриските празници
 • Исхраната е на шведска маса, доколку има помалку од 20 гости истата е по сет мени
 • За време на викенд потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати во хотелот:
 • За дете до 1.99 години на дополнителен кревет е бесплатно
 • За дете од 2 -11.99 год. на дополнителен кревет се доплаќа 16€ за BB ноќевање или 21€ за HB ноќевање на ден
 • За дете над 12 год. или трето возрасно лице за дополнителен кревет се доплаќа 22€ за BB ноќевање или 29€ за HB ноќевање на ден
 • За сместување во апартман минималниот капацитет е за 2 возрасни лица, максималниот капацитет е за 3 возрасни лица или 2 возрасни со 2 деца до 11.99 год.
 • За сместување во двокреветен мазонет минималниот капацитет е за 4 возрасни лица, максималниот капацитет е 5 возрасни лица или 4 возразни лица со 2 деца до 11.99 год.
 • За играње билјард и пинг понг се доплаќа 10 лева во хотелот
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Хотелскиот комплекс " 7 Pools SPA & Apartments" се наоѓа во подножјето на прекрасната планина Пирин, na само 360 метри од жичарата  во Банско. Во текот на сите годишни времиња комплексот им нуди на своите гости смиреност и атмосфера, професионална услуга и вкусна храна.

Хотелскиот комплекс " 7 Pools SPA & Apartments" располага со:

 • 24 - часовна рецепција
 • Лоби бар - модерен и стилски уреден
 • Луксузен ресторан кој нуди разновидна кујна и одбрани вина и пијалоци
 • Спа центар - 4 загреани затворени базени достапни за сите гости (базен за возрасни, детски базен, џакузи, сауна, солена соба, фитнес, парна бања, амам, широк спектар на масажи)
 • Конференциска сала - погодна за семинари, обуки, состаноци на компании, настани, коктели, приватни забави. Салата има капацитет од 60 седишта и е опремена со мултимедија, екран и интернет
 • Внатрешно и надворешно игралиште - пространо и пријатно, им нуди на најмладите гости многу можности за игри, забава и нови пријателства
 • Убав двор - во текот на летните месеци обезбедува одлични услови за сончање и пливање во текот на денот
 • BBQ - гостите можат да го користат по претходно барање
 • Ски гардеробер
 • Билијард, пинг - понг, мини - фудбалско игралиште, кошарка, одбојка, бадминтон, - бесплатно
 • Брз безжичен интернет насекаде и во апартмани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.