- 7%

7% попуст на Muhler електрична славина (бојлер) со LED дисплеј по избор + бесплатна достава

2699 ден.

2499 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

2 модела: 

 • Muhler FWH-3050W - монтажа на ѕид
 • Muhler FWH-3030Т - монтажа на садопер (насадна)

Карактеристики:

 • Брзо загревање и заштеда на енергија
 • Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С врела вода континуирано
 • Употреба на топла вода веднаш без пред загревање
 • Без претходно загревање 3000W
 • Дигитален LED дисплеј
 • Користење само во домаќинство
 • Практично!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.