41 ја следат оваа компанија


- 32%

32% попуст MS TRESOR 7500 mAh Пренослива батерија + 1 година гаранција

1300 ден.

890 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Влез: 5V 1.5A
 • Излез:  2 x USB 5V 2.1A
 • Капацитет на батеријата: 7500 mAh
 • On/Off прекинувач
 • 4 LED индикатори
 • USB кабел
 • Материјал: Гума и Пластика
 • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.