15% попуст на BOSCH MKM6003 - мелница за кафе и шеќер 180W со нерѓосувачки делови + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 1099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

15% попуст на BOSCH MKM6003 - мелница за кафе и шеќер 180W со нерѓосувачки делови + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 1099 ден.

Цена

1,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

15%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

BOSCH MKM6003 мелница за кафе и шеќер

 • 2 години гаранција
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

BOSCH MKM6003
• Мелница за кафе и шеќер во прав
• Црна боја 
• 180W
• За 75gr кафе во зрно
• Нерѓосувачки челичен сад за мелење и нож

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ