BaByliss Expert 2300 D362E - фен за коса 2300W, HighIonic технологија + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1800 ден. по цена од 1699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

BaByliss Expert 2300 D362E - фен за коса 2300W, HighIonic технологија + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1800 ден. по цена од 1699 ден.

Цена

1,699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

6%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

BaByliss Expert 2300 D362E - фен за коса 2300W

 • 2 години гаранција
 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

BaByliss Expert 2300 D362E
• Фен за коса
• Црна боја
• 2300W
• Јонизација со технологија HighIonic
• 6 брзини/температури + копче за ладен воздух
• Турбо опција
• 85км/ч брзина на дување
• Дифузер
• Концентратор 10мм
• Заден филтер кој се вади
• Штеди до 25% енергија

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ