24% попуст на туш батерија ENYO EN801-09 во вредност од 1700 ден. по цена од 1300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

24% попуст на туш батерија ENYO EN801-09 во вредност од 1700 ден. по цена од 1300 ден.

Цена

1,300 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,700 ден..

Попуст

24%

Заштеда

400 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 4

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Туш батерија ENYO EN801-09 + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Сетот содржи:

 • Туш рачка
 • Држач за туш рачка
 • Црево со должина од 1,5m

Карактеристики на производот:

 • Хромирана батерија
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.