24% попуст на туш батерија ENYO EN801-09 + бесплатна достава во вредност од 1700 ден. по цена од 1300 ден.

24% попуст на туш батерија ENYO EN801-09 + бесплатна достава во вредност од 1700 ден. по цена од 1300 ден.

img

Вредност

1,700 ден.

Попуст

24%

Заштеда

400 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Туш батерија ENYO EN801-09 + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч (НАПОМЕНА: Јавете се на 070 505 099 за да проверите дали го има во магацин производот за да можете да го подигнете)

Опис

Сетот содржи:

 • Туш рачка
 • Држач за туш рачка
 • Црево со должина од 1,5m

Карактеристики на производот:

 • Хромирана батерија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ