13% попуст на GIGABYTE H81 матична плоча + 33 месеци гаранција + бесплатна достава во вредност од 3100 ден. по цена од 2699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

13% попуст на GIGABYTE H81 матична плоча + 33 месеци гаранција + бесплатна достава во вредност од 3100 ден. по цена од 2699 ден.

Цена

2,699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,100 ден.

Попуст

13%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

GIGABYTE H81 матична плоча

 • 33 месеци гаранција
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Детални карактеристики на производот:

Модел: GA-H81M-DS2 3.0

 • Intel процесори: Core i7/i5/i3/Pen/Cel
 • CPU socket: LGA1150
 • Intel H81 Express Chipset
 • 2 x DDR3 DIMM до 16 GB меморија
 • Вградена графичка мак. 1GBмем
 • 1 x PCI Express x16 slot
 • 2 x PCI Express x1 slot
 • 2xSATA 6Gb/s
 • 2xSATA 3Gb/s
 • 2/4/5.1/7.1-channel
 • Gigabyte LAN
 • 2xUSB3.0/2.0
 • 6xUSB2.0/1.1
 • RJ45
 • 1xPS/2 тастатура/глувче
 • D-Sub
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ