Слушалки Genius + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 1399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Слушалки Genius + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 1399 ден.

Цена

1,399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

7%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Слушалки Genius

 • 1 година гаранција 
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Детални карактеристики на производот:

Слушалки Genius

 • Производител: Genius
 • Модел: HS-G500V
 • Вграден микрофон
 • Вибрации
 • Ергономичен дизајн
 • Контрола на јачина
 • Mute копче за микрофон
 • Noice-Cancelling
 • Кожена постава за поголема удобност
 • Одлични за интернет разговори и гејминг
 • 3.5 mm приклучок
 • USB приклучок за вибрации
 • Фрекфенција: 20Hz ~ 20KHz
 • Импеданца: 32ohm
 • Осетливост: 105dB +/- 4dB at 1Khz
 • Должина на кабел: 2 m
 • Димензии: 195 mm x 9 mm x190 mm
 • Тежина: 350g
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ